Twój koszyk jest pusty

Zacznij zakupy

Termolifting Zaffiro

Urządzenie Zaffiro pozwala wykonać unikalny zabieg liftingujący, dający natychmiastowy efekt odmłodzenia i rozświetlenia skóry. Łączy w sobie technologię podczerwieni oraz peeling wodny.
Opis zabiegu

Podczas zabiegu uzyskujemy podgrzanie głębokich warstw skóry do temperatury 65°C, dzięki któremu włókna kolagenowe i elastyna, odpowiedzialne za napięcie skóry, zostają skrócone do ich pierwotnej długości.

Fibroblasty, które odpowiadają za produkcję włókien kolagenowych są jednocześnie stymulowane do produkcji nowych, młodych włókien. Dzięki temu mamy do czynienia z wielowymiarowym efektem liftingu, który przywraca skórze jej młodzieńczy wygląd w całkowicie naturalny, ale także spektakularny sposób.

Zaffiro wyposażone jest również w technologię peelingu wodnego (Waterpeeling) – dwufazowy strumień powietrza i wody, który kompleksowo oczyszcza skórę, umożliwiając dostarczenie składników aktywnych do skóry, ale także lepsze przewodzenie przez nią temperatury. Dzięki temu osiągamy jednorodne podgrzanie obszaru poddawanego odmłodzeniu i ujędrnieniu, a tym samym potęgujemy efekt Zaffiro.

Wskazania

utrata jędrności skóry na twarzy, szyi i dekolcie, utrata jędrności skóry i ciała (brzuch, wewnętrzne partie ud i ramion, skóra nad kolanami), wiotkość skóry brzucha, bruzdy wargowo-nosowe, zmarszczki, utrata owalu twarzy, poszarzała, wymagająca odżywienia skóra

Przeciwwskazania

ciąża, karmienie piersią, otwarte rany, choroby nowotworowe, implanty

Cennik

Twarz Termolifting 800 zł, Peeling wodny 200 zł

Twarz + szyja Termolifting 1000 zł, Peeling wodny 250 zł

Twarz + szyja + dekolt Termolifting 1300 zł, Peeling wodny 300 zł

Dłonie Termolifting 500 zł

Dekolt Termolifting 600 zł

Ramiona (tzw. pelikany) Termolifting 800 zł

Pakiet 4 zabiegów Termolifting

Twarz 2500 zł

Twarz + szyja 3200 zł

Twarz + szyja + dekolt 4200 zł

Dłonie 1700 zł

Dekolt 2000 zł

Ramiona (tzw. pelikany) 2500 zł

Zobacz cennik

Zabiegi rekomendowane