Twój koszyk jest pusty

Zacznij zakupy

Laser wolumetryczny Red Touch

Zabieg wolumetryczny za pomocą lasera o długości fali 675nm to innowacyjny zabieg polegający na stymulacji produkcji kolagenu typu I.
Opis zabiegu

Możemy określić ten zabieg jako lifting wolumetryczny, który w naturalny sposób stymuluje skórę, bez zastosowania wypełniaczy. To, co wyróżnia zabieg, to unikalna długość światła, która od razu pobudza w skórze produkcję kolagenu typu I, nie uszkadzając jej oraz przyspieszając proces regeneracji. Do tej pory laserowa wiązka światła działała poprzez kontrolowane uszkodzenie skóry, tworząc kolagen typu III, który w następstwie po kilku dniach przekształcał się w typ pierwszy. Celem zabiegu jest uzupełnienie ubytków, wymodelowanie policzków, wypełnienie doliny łez, poprawa owalu, czy wypełnienie drobnych zmarszczek.

Zabieg jest bezbolesny – zintegrowany system chłodzenia sprawia, że zarówno warstwa naskórka ani tkanki wokół niej nie zostają uszkodzone.

Za pomocą lasera możemy w innowacyjny sposób powiększyć usta bez użycia preparatów wolumetrycznych. Jędrniejsze, pełniejsze, odświeżone usta – takich efektów możesz się spodziewać po serii 3-4 zabiegów w miesięcznych odstępach.

Zabieg szczególnie polecany dla osób, które stronią od bólu, boją się igieł. Ogromną zaletą jest brak czasu rekonwalescencji, co oznacza, że nie jesteśmy wyłączeni z życia. Zaleca się stosowanie kremu z filtrem przez miesiąc po zabiegu.

Zaleca się serię 3-4 zabiegów w odstępie miesiąca. Na pełen rezultat trzeba poczekać 3-6 miesięcy od wykonania zabiegu. W tym czasie następuje przebudowa skóry w wyniku wzmożonej produkcji kolagenu typu I.

Efekty

Efekty zabiegu mogą się różnić w zależności od indywidualnych predyspozycji pacjenta, ilości zabiegów, stylu życia i stosowania się do zaleceń pozabiegowych.

Efektem zabiegu jest naturalny wygląd, nie ma zmian rysów twarzy i ingerencji w objętość twarzy – wyłącznie w gęstość skóry. Zabieg znajdzie zastosowanie m.in. w celu zagęszczenia  i wygładzenia skóry, poprawienia jej jakości, zwężenia porów, likwidacji blizn potrądzikowych oraz sprawdzi się też na czerwone rozstępy.

 

Wskazania

utrata jędrności skóry i objętości tkanek, zmarszczki i bruzdy, wiotkość skóry, fotostarzenie, rewitalizacja dekoltu, rozszerzone pory, rozstępy i blizny – szczególnie do świeżych (czerwonych), blizny potrądzikowe, przebarwienia, opadający owal twarzy

 

Przeciwskazania

ciąża i karmienie piersią, stany zapalne skóry w miejscu zabiegowym. aktywne infekcje wirusowe, grzybicze, bakteryjne, świeża opalenizna, leki i suplementy światłouczulające, zaawansowana cukrzyca, choroby nowotworowe, tendencje do powstawania bliznowców

Cennik

Usta – 300 zl

Dłonie – 800 zł

Twarz – 1300 zł

Szyja – 1200 zł

Dekolt – 1300 zł

Twarz + szyja – 1500 zł

Szyja + dekolt – 1500 zł

Twarz +szyja + dekolt – 2200 zł

 

Zobacz cennik

Zabiegi rekomendowane