Twój koszyk jest pusty

Zacznij zakupy

Kriolipoliza CoolTech

CoolTech  to platforma przeznaczona do redukcji tkanki tłuszczowej z różnych obszarów ciała poprzez kontrolowane schładzanie, czyli kriolipolizę.
Opis zabiegu

CoolTech w bezpiecznym procesie doprowadza do apoptozy (likwidacji komórek tłuszczowych) i znacznie zmniejsza ich ilość, dzięki czemu nastąpi wymodelowanie i wyszczuplenie danych partii ciała. CoolTech pracuje w -8°C poprzez kontrolowane schładzanie tkanki tłuszczowej w sposób selektywny następuje rozpad komórek tłuszczowych . W trakcie przygotowania do zabiegu na danej partii ciała umieszczane są chłodzące nakładki żelowe, a następnie odpowiednia głowica, której wielkość jest dobierana w zależności od miejsca zabiegowego. Specjalnie zaprojektowane głowice są w stanie dotrzeć do trudno dostępnych miejsc, dzięki czemu żadne partie ciała nie zostaną pominięte. Urządzenie idealnie zwalcza tkankę z pośladków, bioder, talii, pleców, ramion i podbródka. Sam zabieg jest nieinwazyjny, bezpieczny i całkowicie skuteczny, pacjent odczuwa lekki chłód i zassanie opornych fałdek.

Wskazania

nadmiar tkanki tłuszczowej, oporna tkanka tłuszczowa

Przeciwwskazania

nowotwór, zabiegi dermatologiczne (peelingi chemiczne), zmienione krążenie naczyniowe w obszarze do zabiegu (żylaki, zapalenie żył, zakrzepowe zapalenie żył), ciąża i laktacja, choroby krwi lub stosowanie antykoagulantów lub środków przeciwzakrzepowych, niedawno przebyte operacje/tkanka bliznowata/historia przepuklin w obszarze zabiegowym lub w jego sąsiedztwie, rany lub aktywne zmiany dermatologiczne w obszarze zabiegowym (zapalenie skóry, łuszczyca, skóra wrażliwa, oparzenia, itp.), urządzenia wszczepiane (rozruszniki serca lub kardiowertery-defibrylatory)

Cennik

1 zabieg (1 głowica) 500 zł
1 zabieg (2 głowice) 900 zł
2 zabiegi (2 głowice) 1500 zł

Zobacz cennik

Zabiegi rekomendowane