Twój koszyk jest pusty

Zacznij zakupy

Epilacja Motus AX

Motus AX to laser aleksandrytowy o długości fali 755 nm, która ma wysoką absorpcję w melaninie, co jest kluczowe w zabiegach depilacji laserowej.

Opis zabiegu

Epilacja laserowa Motus AX to skuteczna, trwała i bezbolesna metoda usuwania owłosienia.

Motus AX wyposażony jest w nowoczesną technologię MoveoTM, opierającą się na prostych, szybkich ruchach wykonywanych na obszarach zabiegowych przy użyciu szafirowej końcówki o rozmiarze 20 mm. Praca w trybie MOVEOTM powoduje stopniowe nagrzewanie, prowadząc do zniszczenia włosów w sposób bezbolesny i wygodny dla pacjenta. Na komfort zabiegu wpływa również wbudowany zintegrowany system kontaktowego chłodzenia skóry. Epilacja laserem Motus AX to doskonałe rozwiązanie dla każdego rodzaju włosa i kolorytu skóry, ponieważ zastosowanie odpowiedniej wiązki laserowej przy jednocześnie wysokiej mocy i krótkiej długości impulsu jest całkowicie bezpieczne dla skóry.

Wskazania

trwałe usunięcie zbędnego owłosienia, wrastające włosy, zapalenie mieszków włosowych

Przeciwwskazania

ciąża, choroby nowotworowe, zażywanie leków światłouczulających, terapia antybiotykami, stosowanie ziół światłouczulających (dziurawiec, nagietek, skrzyp polny, pokrzywa, bławatek), przyjmowanie witaminy A, opryszczka, świeżo opalona skóra.

Zobacz cennik

Zabiegi rekomendowane