Twój koszyk jest pusty

Zacznij zakupy

Fala uderzeniowa Storz Medical

Storz D-Actor to urządzenie wykorzystujące technologie fali akustycznej, która znana jest w medycynie estetycznej i fizjoterapii jako nieinwazyjna metoda leczenia cellulitu oraz zwiotczałej tkanki łącznej.
Opis zabiegu

Podczas zabiegu działanie fali akustycznej powoduje rozluźnienie tkanki łącznej i zwiększenie jędrności naskórka. Poprawia się przez to krążenie krwi w tkankach, a komórki tłuszczowe zmniejszają swoje rozmiary. Częstotliwość i siłę fali można regulować i dobrać w zależności od rodzaju problemu pacjenta, przy czym działanie rozpoczyna się już od pierwszego kontaktu urządzenia z organizmem. Storz D-Actor jest jedną z najbardziej skutecznych metod w redukcji zaawansowanego, zwłókniałego cellulitu oraz zbitej tkanki tłuszczowej, a także doskonale sprawdzi się w terapiach profilaktycznych oraz łączonych np. z takimi urządzeniami jak: endermologie® LPG,  Accent Prime.

Wskazania

cellulit, ujędrnianie ciała, wyszczuplanie, stymulacja mięśni, leczenie bólu

Przeciwwskazania

brak zakończonego wzrostu kostnego, nowotwory do 5 lat po wyleczeniu​, osteoporoza​, ciąża, karmienie piersią, zakrzepica, żylaki w miejscu zabiegowym, przepuklina pępkowa w miejscu zabiegowym​, antykoagulanty, leki sterydowe, p/zapalne​, rozrusznik serca, endometrioza – przy zabiegach na brzuch, choroby krwi, hemofilia, epilepsja, bezpośredni obszar płuc, klatki piersiowej

Cennik

Twarz 350 zł – 1750 zł
Brzuch 350 zł – 1750 zł
Boki 250 zł – 1250 zł
Brzuch + boki 500 zł – 2500 zł
Uda przód lub tył 500 zł – 2500 zł
Uda 700 zł – 3500 zł
Pośladki 400 zł – 2000 zł
Ramiona 200 zł – 1000 zł

Zobacz cennik

Zabiegi rekomendowane