Milena Rohacewicz

Anna Grajek - kosmetolog.
Ukończyła Kosmetologię I stopnia w PMWSZ w Opolu.

Anna specjalizuje się w zabiegach z zakresu Endermologie LPG Alliance, Accent Prime, CoolTech, Motus AX, Light Sheer Duet, Alma Harmony XL Pro oraz Dermapen 4. Anna jest miłośniczką terapii łączonych na twarz i ciało. Jej indywidualne podejście do pacjenta i każdego problemu estetycznego pozwala na dobór terapii skutecznej i bezpiecznej. Zwraca szczególną uwagę na odpowiednią, celowaną pielęgnację domową. Z chęcia uświadamia pacjentów w tym zakresie oraz dobiera odpowiednie dermokosmetyki dopasowane do potrzeb skóry każdego Pacjenta. Na bieżąco śledzi nowinki kosmetologiczne i z zapałem bierze udział w licznych szkoleniach, stale poszerzając swoją wiedzę. Anna jest osobą komunikatywną, otwartą i serdeczną. Praca z ludźmi jest jej pasją.

Milena Rohacewicz

Martyna Wicher- kosmetolog
Ukończyła kosmetologię I stopnia w ŚUM w Katowicach, obecnie studentka II stopnia kierunku kosmetologia w WSF we Wrocławiu.

Martyna specjalizuje się w przeprowadzaniu terapii przeciwstarzeniowych i pielęgnacyjnych, wykorzystując technologie Aquasure H2, infuzję tlenową dermaOXY, Dermapen 4.0 czy mezoterapię igłową. W Royal Clinic, pracując na nowoczesnych laserach Motus AX oraz Light Sheer Duet, zajmuje się depilacją laserową. Zdobyte certyfikaty umożliwiają jej wykonywanie zabiegów modelujących sylwetkę. Posiada uprawnienia do obsługi komory hiperbarycznej OXYHELP. Martyna jest osobą komunikatywną i życzliwą, w pełni zaangażowaną w współpracę z każdym pacjentem. Stale pogłębia swoją wiedzę oraz umiejętności z zakresu kosmetologii, uczestnicząc w szkoleniach i kongresach branżowych.

Milena Rohacewicz

Katarzyna Drab – kosmetolog
Ukończyła kosmetologię I stopnia w NWSM we Wrocławiu

Kasia specjalizuje się w dobieraniu skutecznych, indywidualnych terapii przeciwstarzeniowych i pielęgnacyjnych, wykorzystując m.in. technologie Aquasure H2, infuzję tlenową dermaOXY oraz Dermapen 4.0. Jej pasją jest pielęgnacja twarzy. W swojej pracy kieruje się satysfakcją pacjenta z osiągniętych efektów. Szczególną wagę przywiązuje do odpowiednio dobranej pielęgnacji domowej, dlatego z chęcią uświadamia pacjentów w tym zakresie oraz dobiera odpowiednie dermokosmetyki dopasowane do potrzeb skóry każdego Pacjenta. Zdobyte certyfikaty umożliwiają jej wykonywanie zabiegów modelujących sylwetkę. Posiada również uprawnienia do obsługi komory hiperbarycznej OXYHELP. Kasia uczestniczy w licznych szkoleniach i kongresach branżowych, poszerzając swoją wiedzę oraz umiejętności z zakresu kosmetologii. Kasia jest osobą ambitną, komunikatywną i serdeczną. Z przyjemnością i satysfakcją poświęca czas swoim Pacjentom.

Milena Rohacewicz

Katarzyna Stępień - stylistka paznokci
Katarzyna jest certyfikowaną stylistką paznokci. Ukończyła m.in. Szkolenie Gel Basic Indigo.

Wykonuje manicure i pedicure klasyczny, hybrydowy, japoński oraz przedłużanie paznokci na żelu. Z ogromnym zaangażowaniem tworzy na paznokciach piękno zgodnie z upodobaniami Klientki. Uwielbia zarówno klasykę jak i szaleństwo na paznokciach. Uważa, że zadbane i piękne dłonie to wizytówka każdego. Jej celem jest zadowolenie, uśmiech i satysfakcja Klientek oraz Klientów.

Milena Rohacewicz

Aleksandra Włoch – magister kosmetologii,
specjalista z zakresu masażu i modelowania sylwetki.

Aleksandra posiada szeroką wiedzę oraz doświadczenie z zakresu kosmetologii. Świadczą o tym liczne certyfikaty uprawniające ją do wykonywania zabiegów z zakresu kosmetologi estetycznej, laseroterapii oraz modelowania sylwetki. Specjalizuje się w zabiegach na ciało – relaksacyjnych masażach oraz endermologii kształtującej sylwetkę. Jest miłośniczką mezoterapii igłowej. Charakteryzuje ją otwartość, sumienność i indywidualne podejście do pacjenta. Aleksandra przed każdym zabiegiem przeprowadza szczegółowy wywiad z pacjentem, który umożliwia jej dobór maksymalnie skutecznej kuracji. Z przyjemnością pogłębia swoją wiedzę, bierze udział w licznych szkoleniach i jest otwarta na nowinki kosmetologiczne. Praca zawodowa daje jej wiele radości i satysfakcji.

Milena Rohacewicz

Magdalena Matynia – absolwentka Kosmetologii
na Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi.

Magdalena z przyjemnością pogłębia wiedzę z zakresu kosmetologii, bierze udział w licznych szkoleniach. Kosmetologia jest jej pasją. Zdobyte certyfikaty uprawniają ją do wykonywania zabiegów z zakresu kosmetologii estetycznej, laseroterapii oraz modelowana sylwetki. Specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych na twarz. Uwielbia także pracować na nowoczesnych sprzętach modelujących sylwetkę. Dla Magdaleny najważniejszy jest pacjent – jego bezpieczeństwo i satysfakcja. W codziennej pracy pomaga jej poczucie estetyki i duża wrażliwość na piękno. Z przyjemnością udziela szczegółowych informacji na temat zabiegów wykonywanych w klinice. Jest niezwykle zaangażowana w swoją pracę.